Kas ir mana balss

Sabiedrības iniciatīvu platforma! Manabalss.lv ir sabiedrības iniciatīvu platforma. Šī platforma sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespēju ierosināt dažādus priekšlikumus un likumu izmaiņas kuras ir iespējams virzīt izskatīšanai saeimā. Piedāvājot dažādas iniciatīvas tautas izvērtēšanai un parakstu vākšanai ir iespējams nodot saeimai gan izmaiņas nodokļu politikā gan daudzas citas izmaiņas un jauninājumus, ko vēlamies redzēt savā valstī.

Šis portāls darbojas uz tautas iniciatīvu principa. Mēs varam parakstīties par dažādām likumu izmaiņām kuras, savācot 10  tūkstošus parakstu, nonāk saeimā. Protams, šīm iniciatīvām ir jāatbilst Latvijas likumdošanai. Lai apliecinātu savu identitāti un  vecumu ir jāizmanto sava interneta banka. Šādā veidā jūs apliecināt ka esat Latvijas pilsonis un esat vecuma no 16 gadiem, kas atļauj piedalīties šāda veida parakstu vākšanas kampaņās.

Šī interneta platforma sniedz tautai iespējas piedalīties un ietekmēt saeimas darbu izvirzot sev interesējošos jautājumus valdības dienaskārtībā. Varam piedalīties jau esošās iniciatīvās, bet varam arī izveidot jaunas. Šāda iespēja parāda demokrātisko procesu mūsu politikā. Protams, tas nenozīmē ka likuma izmaiņas tiks ieviestas vai ka tas vispār kaut ko mainīs. Bet tikai ar mūsu aktivitāti un rīcību ir iespējams panākt izmaiņas politiskajā vidē ar mums sniegto brīvību palīdzību nepārkāpjot mūsu pienākumus. Mēs varam pieprasīt atklātāku valsts pārvaldi vai kādu nodokļu samazinājumu un savācot pietiekošo parakstu skaitu, saeimai nekas cits neatliek kā šo priekšlikumu izskatīt.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *